ASIR Křeslo TAIDA šedá – multifunkční a prostorově úsporné řešení

Pohovka TAIDA připomíná na první pohled křeslo, ve skutečnosti se pohovka dá rozkládat a vytvořit tak ideální odpočinkové podmínky. Díky své velikosti je vhodná především do menších obytných prostor.

Prostorové využití

Ve složeném stavu plní funkci křesla, v rozloženém stavu je pak skvělou alternativou namísto postele. TAIDA je ideálním řešením pro byty s omezeným prostorem, kde nemáte k dispozici velkou ložnici nebo pokoj pro hosty. Přes den můžete křeslo posloužit jako pohodlné sezení a v noci jako místo pro spánek.

Materiál a rozměry

Křeslo TAIDA s rozkladem na lůžko je vyrobeno z kvalitního materiálu. Čalounění TAIDA je z 100% polyesteru a vnitřní konstrukce je z pěny s vysokým obsahem DNS. Rozměry sedáku jsou následující: Hloubka sedáku židle: 68 cm, Šířka sedáku židle: 60 cm, Výška sedáku židle: 62 cm. Rozměr lůžka, které se vytvoří po rozložení křesla, je 60 x 185 cm. Nastavitelné opěradlo křesla umožňuje až 5 úrovní nastavení.

Pro zakoupení tohoto multifunkčního křesla si můžete vyrazit do obchodu nebo si ho objednat online na stránkách https://www.nabytekted.cz/produkt/asir-kreslo-s-rozkladem-na-luzko-taida-seda. Pokud si objednáte čalouněné zboží, vyrobené na zakázku dle přání zákazníka, požaduje se záloha v výši 30% z ceny zboží. Více informací obdržíte po objednávce e-mailem.