Bílý MILLER 2 botník – praktický a stylový doplněk pro vaši chodbu

Chcete mít pořádek ve své chodbě a zároveň stylový doplněk? Potom je pro vás určen bílý MILLER 2 botník. Tento praktický kousek vám umožní uspořádat svou obuv ve dvou řadách a to až do deseti párů. Navíc vás potěší jeho moderní design, který se bude hodit do každého interiéru.

Stylový design a praktické uspořádání

Tento bílý MILLER 2 botník je skvělým pomocníkem pro vaši chodbu. Má moderní design a dokáže uspořádat až deset párů bot po dvou řadách. Je vyroben z plastu a kovu, takže je velmi odolný a zároveň lehký a snadno přenosný. Navíc se velmi jednoduše čistí, takže se vám o něj nikdy nepřipravíte.

Jestli vás zajímají rozměry tohoto praktického nábytku, jsou následující: 51 x 141 x 16,5 cm. Je tedy velmi kompaktní a nezabere mnoho místa. Navíc je velmi stabilní a bezpečný, protože dokáže snést až 18 kilogramů váhy. Je to tedy ideální řešení pro každého, kdo má rád praktičnost a zároveň hezký design.

Záruka 24 měsíců a snadná montáž

Nielenže je tento bílý MILLER 2 botník praktický a stylový, ale má také 24-měsíční záruku. Budete tedy mít jistotu, že je kvalitně zpracovaný. Když si tento botník objednáte, přijde vám v demontu, takže si ho snadno a rychle sestavíte podle návodu ke spokojenosti. Po sestavení se můžete těšit na kvalitní a pohodlný nábytek, který vám bude sloužit mnoho let.

Nakupovat tento produkt můžete na stránkách vybirejnabytek.cz, kde je k dispozici za příznivou cenu. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si praktický a stylový botník, který vám usnadní uspořádání vaší obuvi.

Bílý MILLER 2 botník

Přejeme vám hodně radosti při nakupování a těšíme se, až si koupíte tento skvělý nábytek. Pokud máte ještě nějaké dotazy ohledně botníku nebo ohledně nákupu, neváhejte nás kontaktovat – rádi vám poradíme.