Černý kovový odkládací stolek Teulat Nix 26 x 60 cm: Ideální doplněk do moderního interiéru

Atypický a velmi originální odkládací stolek Teulat Nix bude krásnou ozdobou každého moderního interiéru. Využijte jeho funkčnost a elegantní vzhled. Stolek Nix je vyrobený ze dvou stolků, které jsou spojené v jedno.

Design a materiál

Desky tohoto stolku jsou ze „skládaného skla“ a s kovovým okrajem. Díky tomuto materiálu působí stůl lehkým a průhledným dojmem. Desky doplňuje podnož z černě lakovaného kovu, který pevně drží stůl na místě.

Praktičnost a rozměry

Stolek má rozměry 26 x 60 cm a je vysoký 50 cm. Je tedy dostatečně velký, aby se na něj vešel počítač, knihy, květiny nebo jiné věci, které potřebujete mít po ruce.

Stůl jako designový doplněk

Černý kovový odkládací stolek Teulat Nix není jen praktickým kusem nábytku, ale také designovým doplňkem, který rozzáří každou místnost. Pokud hledáte nábytek s něčím trochu originálnějším, je tento stůl právě pro vás.

Stolek Nix se hodí do všech moderně zařízených interiérů, kde hrají prim minimalismus a čisté linie. Pokud je nábytek se sklem vaším oblíbeným stylem, nemůžete sáhnout vedle.

Nebojte se experimentovat s různými kombinacemi materiálů a barvy. Stolek Nix se snadno udržuje a lze ho snadno přesouvat.

Pokud vás tento stůl zaujal, můžete si ho zakoupit na eshopu www.nabytekprehledne.cz. Využijte nabídky 2 stolků za cenu jednoho!

Černý kovový odkládací stolek Teulat Nix

Díky tomuto stolu získáte praktické odkládací místo a designový doplněk, který rozzáří každou místnost. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a pořiďte si tento úžasný stůl pro váš moderní interiér.