Designová kuchyňská linka Falco Gigue 180 v bílém lesku – Moderní a funkční řešení pro vaši kuchyni


Designová kuchyňská linka Falco Gigue 180 v bílém lesku

Falco Gigue 180 je moderní a funkční kuchyňská linka, která dokonale doplní vaši kuchyň. Skříňky si můžete sestavit podle svých potřeb a nebo tak, jak vidíte na úvodní fotografii. V každém případě vás čeká vysoký lesk bílých dvířek s elegantní kombinací černé barvy.

Naprosto bez námahy můžete tuto kuchyňskou linku sladit s vaším interiérem. Bez pracovní desky, ale s množstvím úložného prostoru, nabízí tato linka ideální řešení pro vaše kuchařské potřeby.

Údaje o výrobku

Cena za tuto kuchyňskou linku, včetně sestavy, která je zobrazena na úvodním obrázku je 70 890 Kč bez DPH. Spotřebiče, baterie a dekorace nejsou součástí balení.

Nicméně, tato kuchyňská linka nadchne každého, kdo hledá dokonalé spojení mezi moderním designem a praktickým provedením. Všechny skříňky této sestavy jsou dodávány v demontu, ale není třeba se ničeho bát – součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Rozměry skříněk

Rozměry vrchních skříněk jsou následující:

  • skříňka s výklopnými dvířky š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cm
  • skříňka š.40 cm, v.58 cm, hl.30 cm
  • skříňka š.60 cm, v.58 cm, hl.30 cm

Rozměry spodních skříněk jsou následující:

  • skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní desky, doporučujeme dokoupit celoplošný dřez
  • skříňka se zásuvkou š.40 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní desky
  • skříňka se zásuvkou š.60 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní desky

Je to praktické a stylové řešení, které se hodí do moderních a minimalistických interiérů stejně jako do klasických domů. A navíc, jsme přesvědčeni, že tato kuchyňská linka bude přitahovat pozornost našich hostů!

Nenechte si ujít tuto fenomenální kuchyňskou linku! Pro více informací a možnost zakoupení navštivte oficiální stránky produktu.

Foto kuchyňské linky Falco Gigue 180