Hodnocení rohové pohovky Corni XL od HOMEDE v šedé barvě s uzavřenou částí a rozměry 86×180/220/98×330

Moderní design, vysoký komfort a funkčnost jsou vlastnosti, které charakterizují Corni XL rohovou pohovku do „U“.

Hledáte pohodlnou rohovou pohovku, která navíc vyniká moderním designem a vysokým komfortem? Pokud ano, Corni XL od značky Homede je ta pravá volba pro vás! Tato pohovka v elegantní šedé barvě a s uzavřenou částí bude skvělým doplňkem do každého obývacího pokoje.

Rozměry a materiály

Pohovka je čalouněna sametovou látkou, která je extrémně měkká a vysoce odolná proti oděru. Čalounění je v módní barvě, která jistě oživí každý interiér. Corni XL má rozměry 86×180/220/98×330 cm, což zaručuje dostatek prostoru pro celou rodinu nebo hosty. Pohovka má levý delší roh, který je uzavřený a s bočnicí. Nožky jsou vyrobeny z kovu a mají elegantní černou barvu, která skvěle ladí s barvou čalounění. Celková výška pohovky je 86 cm, výška sedu 45 cm a hloubka pohovky 90 cm. Výška nohou je pak 15 cm.

Péče o Corni XL

Pohovku lze čistit ručně při maximální teplotě 30 stupňů Celsia. Při čištění se nedoporučuje použití chloru a sušení v sušičce. Pokud potřebujete pohovku vyžehlit, doporučuje se použít maximální teplotu 110 stupňů Celsia.

Podobné produkty

Podívejte se i na další produkty ze série Corni.

Zakoupit Corni XL

Chcete si zakoupit rohovou pohovku Corni XL od HOMEDE s uzavřenou částí a rozměry 86×180/220/98×330 v elegantní šedé barvě? Pokud ano, navštivte stránky webu Nábytek pro život a objednejte si ji ještě dnes!

Corni XL rohová pohovka v šedé barvě s uzavřenou částí a rozměry 86x180/220/98x330