Masážní vana SIKO Rajka – dokonalý relax v domácím prostředí


Zkuste si představit, jaké by to bylo mít vlastní masážní vanu v obývacím pokoji. Když se vrátíte z práce unavení a podráždění, můžete si jen tak lehnout do tepající vody a nechat se hýčkat masážními trychtýři. O takovou zkušenost se můžete podělit s masážní vanou SIKO Rajka.

Vlastnosti masážní vany

Masážní vana z akrylátu má tloušťku materiálu 5 mm. Její určení je levá orientace, takže si můžete vybrat, která strana vám bude vyhovovat nejvíce. Vana je vybavena hydromasáží a airmasáží, což znamená, že se mohou roztáčet malé trychtýře, které vysílají vodu nebo vzduch a tím masírují vaše tělo. Objem této masážní vany je 195 litrů, takže máte dostatek místa ke svému pohodlí. Sifon a nožičky jsou součástí balení, takže po objednání vás nic nezaskočí.

Akrylátový materiál

Akrylátový materiál se vyznačuje svou odolností vůči poškození a teplotám. Můžete si být jisti, že vás tato masážní vana bude sloužit po mnoho let bez viditelných stop používání. Díky svojí těžké a kompaktní konstrukci se vana neohýbá ani nevibruje, takže se můžete pokojně věnovat svému odpočinku.

Hydromasáž a airmasáž

Hydromasáž a airmasáž jsou dva typy masáže, které má tato vana k dispozici. Hydromasáž pracuje s vodou a hydromasážními trychtýři, které se otáčejí a vysílají vodu na určitá místa na vašem těle. Airmasáž na druhé straně pracuje s vzduchem a menšími trychtýři. Tyto trychtýře se také prudce otáčejí a vysílají vzduchové paprsky do vody. Díky těmto funkcím se můžete uvolnit s přesně určeným tlakem na správných místech vašeho těla.

Závěr

Masážní vana SIKO Rajka je kvalitní produkt, který vám nabízí dokonalý relax v pohodlí vašeho domova. Díky svým funkcím a vlastnostem můžete zažít opravdový luxus na úrovni profesionálního spa. Pokud jste zvědaví na více informací nebo byste si chtěli tuto masážní vanu objednat, navštivte stránku prodejce. Nezapomeňte si vyzkoušet masážní vanu SIKO Rajka pro dokonalé uvolnění vašeho těla a mysle.

Masážní vana SIKO Rajka