Moderní antracitová komoda Tenzo Birka – vysoká kvalita a stylový design!

Elegantní a moderní styl kombinovaný s kvalitním zpracováním – to je charakteristické pro antracitovou komodu Tenzo Birka. Tento nábytek patří do kolekce Birka od švédské značky Tenzo, která se specializuje na nábytek ve skandinávském designu. Komoda je vhodná pro moderní bydlení v minimalistickém stylu, díky čemuž se stane vynikajícím doplňkem do každého interiéru.

Kolekce nábytku ve skandinávském designu

Kolekce Birka od značky Tenzo nabízí mnoho dalších kusů nábytku ve stejném stylu jako komoda. Všechny kusy jsou zpracovány z kvalitních materiálů, díky čemuž jsou odolné a vydrží dlouhou dobu. Mezi další kusy nábytku z této kolekce patří například stoličky, skříně nebo police.

Stylové provedení

Antracitová komoda Tenzo Birka se vyznačuje pěkným vzhledem, který v interiéru působí velmi stylově. Kromě toho se jedná o kvalitní nábytek, který při správné údržbě vydrží velmi dlouho. Masivní nohy z dubového dřeva přesahují i dvířka, což komodě dodává zajímavý a elegantní vzhled.

Komoda Tenzo Birka je vyrobená z kvalitních materiálů a vypadá opravdu skvěle.

Ošetření komody

Aby komoda Tenzo Birka zůstala dlouho v perfektním stavu, doporučuje se její dubové nohy jednou ročně ošetřit vhodným olejem na dřevo. Díky tomu nohy odolají různým povětrnostním vlivům a komoda po dlouhou dobu zůstane v dobrém stavu.

Podívejte se na antracitovou komodu Tenzo Birka na stránkách našeho e-shopu zde.

antracitová komoda Tenzo Birka

Výhody antracitové komody Tenzo Birka:

  • Kvalitní zpracování
  • Moderní a stylový design
  • Dubové nohy dodávají elegantní vzhled
  • Vhodná pro moderní bydlení v minimalistickém stylu

Antracitová komoda Tenzo Birka je moderní a stylový kus nábytku, který je vhodný do každého interiéru.