Moderní design s přirozeným nádechem: Casarredo Noční stolek VISTA v dubu sonoma

Casarredo Noční stolek VISTA je multifunkčním kouskem nábytku, který se hodí do interiérů, které jsou laděné do moderního stylu s přírodními prvky. Noční stolek je ideální volbou pro všechny, kteří upřednostňují světlé odstíny nábytku a rádi mají vše při ruce.

Casarredo Noční stolek VISTA

Elegantní provedení

Casarredo Noční stolek VISTA je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barvě dub sonoma, která se skvěle hodí do interiérů s klasickými prvky, ale i do těch moderních. Stolek zdobí elegantní lišty v barvě aluminium, které dodávají celkově modernímu vzhledu na noblesním dojmu.

Detail elegantních lišt na Casarredo Nočním stolku VISTA

Praktický úložný prostor

Casarredo Noční stolek VISTA je vybaven úložným prostorem v podobě dvou prostorných zásuvek, které poskytnou dostatek místa pro uložení nejrůznějších věcí, které by mohly být potřebné v ložnici nebo dětském pokoji. Zásuvky jsou dostatečně velké a praktické, takže se hodí k využití celé rodiny.

Pokud hledáte nový noční stolek, který bude mít moderní design, ale přirozený nádech, Casarredo Noční stolek VISTA v dubu sonoma je rozhodně dobrá volba. Stolek je kvalitní a prémiový kus nábytku, který se vám bude hodit v interiéru, který je laděn do moderního stylu.