Moderní šatní skříň s praktickým zrcadlem LAUCO I v dubu sonoma/bílé barvě

Šatní skříň se zrcadlem je v moderní době v každé ložnici téměř nezbytností. Pokud hledáte krásnou a praktickou variantu, pak byste měli určitě zvážit šatní skříň s praktickým zrcadlem LAUCO I v dubu sonoma/bílé barvě. Tato skříň nejenže vypadá skvěle, ale také nabízí dostatek úložného prostoru, což je pro každou moderní ložnici velmi důležité. Navíc vám umožní pohodlně se oblékat a tvořit si kompletní outfit.

Barva: dub sonoma/bílá

Tato skříň s praktickým zrcadlem je k dispozici v krásné kombinaci barev. Dub sonoma a bílá barva jsou velmi moderní a elegantní barvy, které skvěle ladí do jakéhokoli interiéru. Kromě toho jsou nejen velmi stylové, ale také odolné proti poškození a otěru. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše nová šatní skříň bude vždy vypadat jako nová.

Rozměry (šxhxv): 120 x 58 x 200 cm

Velikost je velmi důležitý faktor při výběru šatní skříně. Tato skříň s praktickým zrcadlem LAUCO I má rozměry 120 x 58 x 200 cm, což znamená, že se snadno vejde do většiny pokojů. Přesto nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení, boty, doplňky a další věci. Můžete si být jisti, že vám tato skříň poskytne dostatek prostoru pro vaše věci.

Materiál: – laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS – hliníkové kolejnice Sevroll – úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří

Materiál je velmi důležitý faktor při nákupu nové šatní skříně. Tato skříň je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, což znamená, že bude velmi odolná proti poškození a otěru. Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je velmi trvanlivá a odolná. Hrany ABS zabraňují poškození okrajů, zatímco hliníkové kolejnice Sevroll umožňují snadné otevírání a zavírání dveří. Proti ohýbání dveří jsou použity hliníkové lišty, které zajišťují, že dveře se neohýbají a nepraskají.

Tato skříň s praktickým zrcadlem LAUCO I je skutečnou perelkou mezi šatními skříněmi. Má elegantní design, dostatek úložného prostoru a je vyrobena z kvalitních materiálů. Pokud hledáte skříň, která poskytne dostatek prostoru pro vaše věci a bude vypadat skvěle, určitě byste si měli zvážit tuto skříň.

Šatní skříň s praktickým zrcadlem LAUCO I v dubu sonoma/bílé barvě

Obrázek vnitřního uspořádání skříně je ilustrativní, jiná barva!

Tato skříň s praktickým zrcadlem je dodávána v demontu, což znamená, že ji budete muset sestavit sami. Naše sestavy jsou však velmi jednoduché a srozumitelné, takže nebude žádný problém ji sestavit. Kromě toho, pokud byste měli nějaké potíže nebo byste potřebovali poradit, můžete si kdykoli zavolat naši zákaznickou podporu a rádi vám poradíme.

Vyzkoušejte nyní tuto moderní šatní skříň s praktickým zrcadlem LAUCO I v dubu sonoma/bílé barvě a už nikdy nebudete muset řešit nedostatek úložného prostoru.

Koupit šatní skříň se zrcadlem LAUCO I v dubu sonoma/bílé barvě