Moderní volně stojící vana MEXEN LIVIA 170×80 cm v bílém provedení


Moderní volně stojící vana MEXEN LIVIA 170×80

Moderní a stylová koupelna je snem mnoha z nás. Aby však byla koupelna dokonalá, musí obsahovat prvky, které ji dělají útulnou, pohodlnou a relaxační. Jedním z takových prvků je i vana. Značka Mexen přináší na trh velmi kvalitní a originální vany, které jsou dokonalým doplňkem pro každou moderní koupelnu. Mezi nejpopulárnější vany této značky patří volně stojící vana Mexen LIVIA 170×80 cm v bílém provedení.

Krásná a funkční vana do každé koupelny

Vana LIVIA je krásná a mimořádně funkční a bude ideální volbou do každé moderní a stylové koupelny. Díky svému minimalistickému provedení se hodí do mnoha typů koupelen. Sněhobílá barva a čisté linie vdechnou každé koupelně svěží atmosféru a zpříjemní každodenní rutinu. Vana je vyrobená z velice odolného materiálu a snadno se udržuje v čistotě. Značka Mexen se zaměřuje na kvalitu a originální vzhled svých produktů, tudíž můžete být naprosto jistí, že si pořizujete vysokou kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Proč si pořídit volně stojící vanu?

Především se jedná o velmi praktickou volbu. Volně stojící vana nevyžaduje žádnou náročnou instalaci, tudíž můžete mít vanu umístěnou téměř kdekoli v koupelně. Navíc se jedná o velmi estetickou volbu, která působí velmi elegantně a moderně. Pokud máte rádi minimalistický styl, je pro Vás volně stojící vana tím pravým řešením.

Specifikace produktu

Velikost: 170 x 80 x 58 cm

Typ: volně stojící

Barva: bílá

Objem: 210 l

Tvar: oválný

Přepadový otvor: ano

Závitník: ne

Sada obsahuje: sifon a záslepku

Materiál: akryl

Mexen LIVIA vana

Závěrem tedy můžeme říci, že volně stojící vana Mexen LIVIA 170×80 cm je skvělou volbou pro každého, kdo dává přednost relaxaci ve vodě. S touto vanou si koupel skutečně vychutnáte. Pokud hledáte kvalitu a originální design, je Mexen LIVIA tou pravou volbou pro Vás.

Zajímavým doplňkem pro koupelnu může být i nábytek. Pokud hledáte kvalitní nábytek za dobrou cenu, určitě se podívejte na nabídku na nabytekprehledne.cz.