Nová umyvadlová baterie TRES Study Exclusive v černé matné barvě bez výpusti


Tradiční výrobce baterií TRES přináší na trh nový model umyvadlové baterie, která se stane tím pravým doplňkem vaší koupelny. Jedná se o baterii TRES Study Exclusive, která vyniká svým moderním designem a černou matnou barvou. Tuto baterii bez výpusti nyní můžete zakoupit na sidonia.cz.

Páková stojánková umyvadlová baterie

Baterie TRES Study Exclusive je páková stojánková umyvadlová baterie, která se nasazuje na umyvadlo. Tento typ baterie vyniká svou osvědčenou konstrukcí, která zaručuje spolehlivost a bezproblémovou funkci. Díky jednoduché konstrukci a elegantnímu vzhledu se tato baterie stane skvělým doplňkem vaší koupelny.

Bez výpusti

Jednou z hlavních vlastností této baterie je její absence výpusti. Mnoho uživatelů umyvadel dnes už výpusti nepotřebuje a raději dává přednost jednoduššímu designu. Pokud patříte mezi ně, baterie TRES Study Exclusive je tím pravým řešením pro vás. Navíc je tento typ baterie snadněji udržovatelný a méně náchylný na znečištění.

Moderní design v černé matné barvě

Baterie TRES Study Exclusive vyniká svým moderním designem, který je ideální pro všechny, kteří preferují minimalistický styl. Tato baterie je k dispozici v barevném provedení černá mat, která dodá vaší koupelně sofistikovaný vzhled.

Výška baterie a ramínka

Baterie TRES Study Exclusive má celkovou výšku 17,5 cm a ramínko je ve výšce 7 cm. Tyto rozměry jsou optimální pro standardní umyvadlo, přičemž zaručují pohodlné používání a minimální námahu.

Matný povrch

Matný povrch baterie TRES Study Exclusive je další z jejích výhod. Díky této úpravě je baterie méně náchylná k poškrábání a snáze se udržuje v čistotě. Navíc matný povrch působí velmi moderním dojmem a perfektně ladí s ostatními prvky vaší koupelny.

Umyvadlo s novou baterií

Získejte novou umyvadlovou baterii TRES Study Exclusive v černé matné barvě bez výpusti ještě dnes.