Nová zahrada sestavena: Zahradní nábytek NEWYORK 224 béžová

Zahradní nábytek NEWYORK 224 béžová

Moderní rohová sedací souprava zahradního nábytku NEWYORK se skládá z rohové sedačky a konferenčního stolku se skleněnou deskou.

Celá sestava má hliníkovou konstrukci, zhotovena je z umělého ratanu, který je hlavní ozdobou tohoto nábytku. Podle popisu z nabídky se jedná o dokonalý kousek zahradního nábytku, který si můžete užít s rodinou nebo s přáteli během letních večerů.

Kompletní sestava NEWYORK 224 béžová

Barva a materiál

Nábytek NEWYORK 224 béžová je vyroben 100% z hliníku, což je moderní materiál, který je v současné době velmi oblíbený především pro svou lehkost a odolnost. Konferenční stůl je vybaven skleněnou deskou, průhlednou a elegantní součástí celé sestavy.

Barvou béžová prochází celým nábytkem, to znamená, že rohová sedačka i konferenční stůl jsou v této barvě a tvoří tak působivý celek. Tuto barvu lze velmi dobře kombinovat s dalšími přírodními barvami, jako jsou tmavě hnědá, zelená, béžová či modrá.

Rozměry nábytku NEWYORK 224 béžová

Rohová sedačka má šířku 224 cm, výšku 65 cm a hloubku 180 cm. Na sedačce naleznete pohodlné polštáře na záda i na sedák pro maximální komfort. (Odkaz na produkt na stránkách obchodu: asir-sestava-zahradniho-nabytku-newyork-224-bezova)

Konferenční stůl má šířku 120 cm, výšku 62 cm a hloubku 60 cm. Stůl je dostatečně velký, aby mohlo na něm být více nápojů či pokrmů, a je také vybaven police pod deskou, která je ideální pro uložení potřebných věcí.

Zkrátka, pokud hledáte elegantní, moderní a přitom pohodlný zahradní nábytek, je NEWYORK 224 béžová tou správnou volbou. Tento komplet dokáže perfektně doplnit jakékoliv venkovní prostředí a nabízí skvělou pohodlnou relaxaci v přírodě.