Novinkou je bílé elastické prostěradlo AmeliaHome Ruby s bavlnou!

Vybírat správně textilie pro postel může být náročný úkol. Mezi jednu z nejdůležitějších položek patří prostěradlo. Toto lůžkoviny zajišťují ochranu vašeho matrace a zároveň přidávají k designu ložnice. Pokud hledáte nové prostěradlo, AmeliaHome vám nabízí nový model – Elastické prostěradlo Ruby v bílé barvě!

Bavlna jako klíčová vlastnost

Výroba z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu je klíčovou vlastností této novinky. Elastické prostěradlo AmeliaHome Ruby obsahuje až 96% bavlny, což zajišťuje účinné odvádění vlhkosti z těla a tím navozuje větší pocit odpočinku a pohodlí. Konečně se můžete těšit na klidné a suché noční spánek!

Proč sázet na elastické prostěradlo?

Elastické prostěradlo od značky AmeliaHome je vybaveno pružnými gumičkami, díky kterým se vyvarujete nežádoucího krabacení a prohrnování. Díky těmto gumičkám se také pevně přizpůsobí rozměrům vašeho matrace. Pokud máte kategorii king size, nebo naopak velmi malou manželskou postel, tento model se dokonale přizpůsobí.

Bílá barva dodávající ložnici jas a svěžest

Prostěradlo AmeliaHome Ruby má luxusní bílou barvu, která dokáže dodat ložnici pocit jasu, čistoty a svěžestí. Bílá barva na povlečení a prostěradel je též univerzální a hodí se takřka na jakýkoliv design ložnice. Pokud se vám líbí klidné a neutrální barvy, můžete tento model zkombinovat s bílými polštáři a dekami..

Rozměr pro každého

Prostěradlo AmeliaHome Ruby je možné objednat v rozměru 160 x 200 cm, stejně tak i větší velikostí 180 x 200 cm.

Prostěradlo AmeliaHome Ruby v bílé barvě

Takto si díky prostěradlu AmeliaHome Ruby jako novince na trhu zajistíte nejen ochranu vašeho matrace, ale také přidáte k designu ložnice svěžest a útulnost! Pokud je tento produkt podle vašeho vkusu, můžete si jej zakoupit na velkynabytek.cz!