Nový přírůstek do květináčové rodiny – Prosperplast Coubi Herbs šedý!

Moderně tvarovaný květináč Coubi Herbs v šedé barvě grafitu Vám zpříjemní prostředí nejen v kuchyni, ale i na terase. Tento květináč má nejen moderní design, ale i užitečnou funkci, která Vám ušetří čas a starosti se zaléváním rostlin.

Funkce květináče Coubi Herbs

Květináče jsou opatřeny vnitřní vložkou, pod kterou se vytvoří zásobník zálivky, která postupně přetéká otvory do nižších pater takže nehrozí přelití. Díky tomu se rostliny mohou napít vody postupně a samy regulují své zalévání. To je pro mnoho druhů rostlin ideální, jelikož jim přijde vhod rovnoměrné zalévání. Dále také tento systém zajišťuje, že v případě, že používáte květináč venku, voda z něj nesvěrákuje a neznehodnocuje Vám podlahu.

Technické parametry

Potřebujete vědět, jestli se Vám květináč Coubi Herbs vejde na okno, nebo zda Vám bude vyhovovat velikost na terasu? Zde jsou technické parametry:

  • Délka: 29,5 cm
  • Šířka: 29,5 cm
  • Výška: 14 cm
  • Objem: 3 l
  • Barva: Grafit
  • Hmotnost: 360 g

Květináč Coubi Herbs je vhodný pro venkovní i vnitřní použití, na balkón, terasu či zahradu.

Kvalitní materiál a jednoduchá údržba

Tento květináč je vyroben z kvalitního materiálu, který je lehce omyvatelný. V případě, že se Vás naráz rozhodnete, že chcete květináč přemístit na jiné místo, můžete ho snadno odnést, jelikož je květináč lehký.

Prosperplast Coubi Herbs šedý je moderní květináč, který je praktický a poslouží Vám hodně dlouho. Pokud si ho chcete pořídit, můžete navštívit tento odkaz.

Prosperplast Coubi Herbs šedý

Coubi Herbs je vynikající volbou, pro ty, kteří hledají hezký a praktický květináč, který je vyroben z kvalitního materiálu a je snadno omyvatelný.