Pudrově růžový zahradní květináč CEMENTUM ORBIS M 28 cm – krása pro Vaši zahradu

Stylový květináč CEMENTUM ORBIS zaujme již na první pohled. Celý korpus je vyroben z recyklovaného kameniva, což květináči dodává atraktivitu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám, díky čemuž je květináč možné umístit na vaší zahradě či terasu bez ohledu na počasí.

Vneste do vašeho interiéru či exteriéru jedinečný vzhled s květináči z řady ORBIS. Vlivem různorodého materiálu můžou nastat mírné barevné odchylky či prasklinky, ale to je právě charakteristické pro tento materiál.

Betonové květináče pro moderní domy i zahrady

Enviro mentálně šetrné betonové květináče jsou vyrobeny z 100 % recyklovaného kameniva, který se získává z demolic a rekonstrukcí objektů a nahrzují přírodní kamenivo. Tento způsob výroby využívá odpadového materiálu a snižuje tak ekologickou zátěž naší planety.

S krásným květináčem CEMENTUM ORBIS můžete ozdobit jak zahradu, tak terasu či balkon. Díky svému modernímu designu se hodí do každého prostoru a je vhodný jak pro byty, tak i pro rodinné domy. Nabízí se v size M a je přibližně 28 cm vysoký.

Vyberte si z mnoha barev a tvarů květináčů

Pokud se vám líbí tvar, ale tento pudrově růžový květináč není úplně vaše parketa, nezoufejte. Květináče CEMENTUM ORBIS mají celou řadu barevných provedení a tvarů. Z naší nabídky si vybere opravdu každý milovník designu a zahrady.

Pokud vás zaujal tento pudrově růžový květináč a chcete si ho objednat, najdete ho na stránkách Nářadí CZ. Určitě si užijete krásu vaší zahrady s tímto novým přírůstkem.

Pudrově růžový zahradní květináč CEMENTUM ORBIS M 28 cm

Krása přírody se stane ještě větší, jakmile ji doplníte o takovýto krásný květináč. Dopřejte si kvalitu a design v jednom. Vyberte si z bohaté nabídky barev a tvarů a ozdobte vaši zahradu neopakovatelným stylem.