Sada tyrkysových kameninových misek COSTA NOVA s průměrem 15 cm


Sada tyrkysových kameninových misek COSTA NOVA

Neotřelý doplněk vašeho jídelního stolu

Sada dvou tyrkysových kameninových misek na saláty či polévky s logem COSTA NOVA v jednoduchém stylu skvěle doplní váš jídelní stůl. Skvěle k sobě ladí modro zelená glazura s interiéry ve venkovském vintage či feng shui stylu. Tyrkysová barva dokáže uvést tradiční retro design do moderní podoby a dodá mu tak jedinečný vzhled.

Sada tyrkysových kameninových misek COSTA NOVA

Kamenina patří k nejoblíbenějším materiálům v oblasti keramiky. Je to tvrdý materiál, který skvěle snáší vysoké teploty. Díky tomu jsou tyto misečky vhodné i pro použití v troubě. Tyto misečky jsou navíc velmi stylové a originální.

Sada obsahuje dvě misečky s průměrem 15 cm, což je ideální velikost na servírování salátů nebo polévek. Díky svému nápaditému designu budou také vynikajícím doplňkem při servírování jakýchkoliv pokrmů. Navíc se tyto misečky skvěle kombinují s dalšími produkty značky COSTA NOVA.

Sada dvou tyrkysových kameninových misek COSTA NOVA

Tyrkysovo zelená barva těchto miseček se může mírně lišit, což přispívá k jejich ručnímu výrobku. Každá z miseček je jedinečná a má svou vlastní osobitou podobu. Proto mohou být tyto misečky též skvělým dárkem pro každého milovníka jedinečných designových kousků.

Nakupte si tyto originální a stylové misečky COSTA NOVA nyní na www.bestnabytek.cz. Určitě nebudete litovat.