Skleněná lucerna Kea – novinka od House Nordic


Kouzelné a romantické večery u svíček jsou stále v kurzu. Aby byly takové chvíle dokonalé, potřebujete skvělou svíčku, která vytvoří tu správnou atmosféru, a rádoby dokonalý rovný plamínek. Takovou svíčku musíte umět i umístit do náležitého držáku, aby nedošlo k nehodě a byla Vaše kuchyně nebo obývací pokoj v bezpečí.

Skleněná lucerna Kea – House Nordic

House Nordic, výrobce krásného nábytku a doplňků pro domácnost, má pro Vás připravenou novinku, skleněnou lucernu Kea, která je dokonale tvarovaná a vyrobena z kvalitního skla. Praktické uchycení držáku na svíčku a dokonalé napojení se skleněným válcem umožnuje nastavit nejenom pravý rovný plamínek, ale i velmi pohodlné použití.

Skleněná lucerna Kea je navíc velmi moderním designovým prvkem, který je vhodný pro každé interiéry: moderní, klasické, rustikální, venkovské, extravagantní a prakticky pro všechny ostatní styly. Již teď můžete nejenom těšit Vaše přátele, že si své interiéry zahrnují jeden z nejkrásnějších kousků od House Nordic, ale i prakticky Vám skleněná lucerna Kea umožní co nejefektivněji třepat svíčky a užívat si dokonale naplněných chvílí.

Skvělé news však nekončí jenom u tohoto kousku. House Nordic má pro Vás ještě více produktů: od nábytku, přes dekorace, až po osvětlení. Rozhodně si neváhejte prohlédnout jejich nabídku a najít si i pro Vás ten nejlepší kousek!

Skleněná lucerna Kea