Vyrobte si vlastní knihovnu: Černá dubová knihovna Richmond Oakura II, rozměry 220 x 100 cm

Knihovna Oakura od značky Richmond Interiors nabízí praktický úložný prostor a poutavé provedení s nepravidelným uspořádáním polic. Knihovna disponuje i policemi uzavřenými, do nich tak můžete uložit inventář, který nepotřebujete či nechcete mít stále na očích. Stylová knihovna je vyrobená z dubové dýhy. Černá barva dodává nábytku na eleganci. Umístit ji můžete v pracovně, vyjímat se ale bude i v obývacím pokoji či jídelně.

Praktický úložný prostor a unikátní uspořádání polic

Knihovna Richmond Oakura II disponuje praktickým úložným prostorem, takže může sloužit jako úložný prostor nejen pro knihy, ale i pro různé dekorační předměty a další věci. Nejzajímavějším prvkem knihovny jsou ale určitě policemi s nepravidelným uspořádáním, které jí dodávají velice originální design. Navíc je knihovna vyrobena z kvalitní dubové dýhy, takže je velice odolná a má dlouhou životnost.

Knihovna pro každý interiér

Černá barva knihovny Richmond Oakura II jí dodává na eleganci a stylu. Díky tomu se bude dobře hodit do každého interiéru, který potřebuje něco netradičního a originálního. Knihovnu můžete umístit například do pracovny, kde bude působit velmi profesionálně. Ale zároveň se bude dobře vyjímat i v obývacím pokoji či jídelně.

Knihovna Richmond Oakura II

Uzavřené police pro věci, které nepotřebujete na očích

Kromě otevřených polic knihovna Richmond Oakura II disponuje i policemi uzavřenými. Ty jsou ideální pro uložení věcí, které nepotřebujete mít stále na očích. To umožní udržet vaši úložnou prostoru vypadat čistě a uklizeně. Knihovna tedy nejenže vypadá elegantně, ale je i velmi praktická.

Knihovna Richmond Oakura II

Závěr

Knihovna Richmond Oakura II je velmi originálním knihovním nábytkem, který určitě zaujme každého, kdo hledá netradiční design a praktické využití úložného prostoru. Je vyrobena z kvalitní dubové dýhy a disponuje nejen otevřenými policemi, ale i policemi uzavřenými. Černá barva jí dodává na eleganci, takže se bude dobře vyjímat v každém interiéru.

Pokud vás knihovna Richmond Oakura II zaujala, můžete si ji objednat na této adrese.