Výtvarná reprodukce KARNEVAL HARLEKÝNŮ J. MIRÓ – ASIR obraz na plátně 45 cm

Nástěnný obraz na plátně zobrazující reprodukci KARNEVAL HARLEKÝNŮ od J. MIRÓ je fascinujícím uměleckým dílem. Tento kousek uměleckého zlata bude na vaší stěně působit jako skutečný skvost. Je stvořen pro milovníky umění, kteří ocení krásu detailů a dokonalé barevné odstíny. Podívejme se společně na materiál, rozměr a rám tohoto výtvarného díla.

Materiál:

Plátno je vynikajícím materiálem pro reprodukce uměleckých děl. Když hledáte kvalitní a odolnou reprodukci, tato varianta je pro vás tou správnou volbou.

Rozměr:

45 x 70 cm je ideálním rozměrem tohoto uměleckého díla. Díky svým rozměrům se výborně hodí na každou stěnu a místnost. Ať už ho umístíte do obýváku, ložnice, kanceláře, nebo jiné místnosti, bude vynikat v každém prostoru.

Rám:

Dřevěný rámování dodává celé reprodukci na hodnotě. Vytváří kontrast a díky jeho tloušťce 3 cm působí celé umělecké dílo dojmem skutečného obrazu. Rám také chrání plátno před poškozením a prodlužuje jeho životnost.

je tím pravým kouskem pro každého, kdo hledá něco krásného a výjimečného do svého interiéru. Je to luxusní dekorace, která setře hranice mezi uměním a každodenním životem.

Reprodukce KARNEVAL HARLEKÝNŮ J. MIRÓ

Reprodukce KARNEVAL HARLEKÝNŮ J. MIRÓ

Připojte se k nám a vyzdobte svůj domov těmito úžasnými kousky uměleckého díla. Stačí kliknout na tento odkaz ASIR obraz na plátně reprodukce KARNEVAL HARLEKÝNŮ od J. MIRÓ a můžete si objednat svůj vlastní exemplář.