Zelená manšestrová barová židle ZUIVER RIDGE KINK RIB 75 cm: Stylový a pohodlný doplněk vaší kuchyně

Zelená barová židle ZUIVER RIDGE KINK RIB se sedákem a opěradlem z žebrované tkaniny, tzv. epinglu, je dokonalým prvkem pro vaši kuchyni nebo jídelnu. Pokud hledáte něco trendy, ale zároveň pohodlného, tato židle je ta správná volba. Navíc díky svým kvalitním materiálům a preciznímu zpracování nabízí židle ZUIVER RIDGE KINK RIB dlouhou životnost. A to vše s výborným poměrem cena-výkon.

Zebrovaná tkanina – epinglu

Epinglu neboli žebrovaná tkanina je tkanina, která je známá svým hřebenovým vzorem, který se často používá pro navrhování oděvů a nábytku. Tkanina epinglu je výrazná svým specifickým drážkováním, které vytváří zajímavý vizuální dojem. Když se s tkaninou pohrajete světlem, můžete na ní vidět krásné efekty, což ji dělá ještě zajímavější.

Tento typ tkaniny se používá hlavně na potahy sedadel, kvůli jejich nízkému opotřebení a dlouhé životnosti. Kromě toho, že epinglu vypadá velmi módně, je také velmi odolný vůči praskání a roztrhání, zvláště ve srovnání s jinými obdobnými tkaninami.

Lesklý chromovaný rám

Lesklý chromovaný rám židle ZUIVER RIDGE KINK RIB dodává elegantní vzhled celému kusu nábytku. Rám těsně objímá sedák a opěradlo, což dodává židli příjemnou lehkost. Zároveň rám zajišťuje dokonalou stabilitu zdravého sezení díky svému kvalitnímu zpracování. Židle ZUIVER RIDGE KINK RIB je konstruována tak, aby vydržela zátěž a zahojila se do vybraného prostoru vaší kuchyně nebo jídelny.

Odkaz na produkt na našem webu: https://www.crosta.cz/produkt/zelena-mansestrova-barova-zidle-zuiver-ridge-kink-rib-75-cm

Plastové kluzáky pro dokonalou stabilitu

Čtyři plastové kluzáky, umístěné na spodní části prohnuté podnože, zajišťují dokonalou stabilitu židle na jakémkoliv povrchu nejen v kuchyni nebo jídelně, ale i na jiných místnostech domácího interiéru.

Údržba a čištění

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Tuto metodu použijte pro čištění povrchových nečistot jako je prach, nebo jiné nečistoty. Nepoužívejte příliš navlhčené houbičky nebo hadříky, které drhnou příliš tvrdě, abyste se vyhnuli zbytečnému abrazivnímu poškození epinglu.

Zelená manšestrová barová židle ZUIVER RIDGE KINK RIB 75 cm je poklidný doplněk pro život v moderním domácnosti. S jejím kvalitním designem a ergonomickým provedením si užijete výborný pocit ze sedení. Navíc, když vidíte svou židličku s prvním jejím sezením, nebudete litovat své investice.

ZUIVER RIDGE KINK RIB 75 cm
ZUIVER RIDGE KINK RIB 75 cm
ZUIVER RIDGE KINK RIB 75 cm