Zkrášlete svůj interiér s bambusovou roletou Gardinia Brutus v přírodním provedení, velikost 90 x 220 cm


Zkrášlete svůj interiér s bambusovou roletou Gardinia Brutus v přírodním provedení

Bambusová roleta jako klasický prvek sluneční a pohledové ochrany

Bambusová roleta patří mezi nejvyhledávanější prvky sluneční a pohledové ochrany. Díky svému jedinečnému materiálu dokáže zastínit interiér před palčivými paprsky slunce či zvědavé pohledy zvenčí.

Účinná ochrana vašeho interiéru

Bambusová roleta skvěle zabraňuje přehřívání interiéru a zároveň úniku tepla. Díky tomu vám bude v horkých letních dnech uvnitř příjemně chladno a v zimě naopak tepleji.

Hodí se do každého domova i zahrady

Bambusová roleta se hodí nejen do domácnosti, ale i do altánů či karavanů. Tento přírodní materiál dodá vašemu domovu originální nádech a zároveň bude funkční ochranou vašeho interiéru.

Gardinia roleta s přírodním provedením

Tento model rolety vám nabízíme v přírodním provedení. Bambusová roleta Gardinia Brutus má rozměry 90 x 220 cm a dokonale zapadne do každého interiéru.

Odkaz na produkt

Chcete si pořídit bambusovou roletu Gardinia Brutus do svého interiéru? Navštivte náš web a vyberte si ten nejlepší model pro váš domov zde.

Výhody bambusových rolet

  • Přírodní materiál
  • Funkční ochrana
  • Vhodné do různých prostor
  • Originální design

Ukázka bambusové rolety

Bambusová roleta

Závěr

Bambusová roleta Gardinia Brutus vám nabízí nejen funkční ochranu vašeho interiéru, ale také originální design. Díky svému přírodnímu materiálu dokáže vytvořit příjemnou atmosféru v každém prostoru.